Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bo jezeli to bylo do mnie to pudlo o ile umiem czytac to ja tu nic nie zepsulem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dementując wszystkie powstałe plotki na temam wypadku chłopaków z Miro, zwracam uwagę na to, że kierowca zasną za kierownicą, pasażerowie siedzący obok najprawdopodobniej również spali, więc nie odbili kierownicy, jechali ze stałą prędkością przez długi odcinek i jak na trasę nie było to szybko !!! ok 70 pare/ godz. Proszę Was nie róbcie zamieszania na forum, tak miało to się skonczyć, winy za to nie ponosi nikt, z pewnością nie tak bardzo przez was oczerniane szefostwo, kierownictwo nie ma w tym udziału, każdy pracuje ile chce a na tema transportu i tego że firma zapewnia transport z pracy i do pracy, to spójrzcie na siebie, czy po was szef wysyła taksówkę, zebyście łaskawie się stawili na wyznaczoną godzinę, nie ma tak dobrze musisz dojechać sam, i jak skończysz pracę też musisz wrócić sam, dajcie sobie spokójm z dennymi komentarzami... zróbcie to dla chłopaków, złe słowo zachowajcie dla siebie, bo założe się, że publicznie nie anonimowo 3/4 tych komentarzy nikt by nigdy nie usłyszał, szacunek dla chłopaków, wypadki się zdarzają, wam też może zdarzyć się przysnąć za kierownicą, sama miałam chwilową słabość wracająć do rodziny...każdemu może się to zdarzyć...nie konuiecznie pracownikom Miro, a już nie tym bardziej z winy prezesa, czy kierowników....ja pracuję w urzędzie i też często gęsto niestety przemęczona funkcjonuję cały tydzień, bo jest projekt do puszczenia albo przetarg jakiś...czuję zmęczenie, niemalże wycieńczenie ale siadami za kółkiem i jadę do domu...nikt się nie zatroszczy o to czy ja sama jadę czy ktoś mnie zawozi...mam spowrotem rano tam dotrzeć na 7.30...jeszcze raz was proszę dajcie spokój już z tymi nędznej jakości komentarzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze osoby tak sie tu udzielające nie pofatygowały sie nawet na pogrzeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mów za siebie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja akurat byłem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomyślcie co możemy zrobić by zamiast się kłócić to pamiętać by nie popełnić błędu jak Mariusz, by jego bezsensowna śmierć nie poszła na marne. by kosztem własnego zdrowia nie starać się za wszelką cenę zadowolić kogoś takiego jak wielki "Z"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były pracownik MIRO napisał:
pomyślcie co możemy zrobić by zamiast się kłócić to pamiętać by nie popełnić błędu jak Mariusz, by jego bezsensowna śmierć nie poszła na marne. by kosztem własnego zdrowia nie starać się za wszelką cenę zadowolić kogoś takiego jak wielki "Z"
nie ważne cze to pan Z czy pan J czy jeszcze jakiś inny pan trzeba zawsze mierzyć siły na możliwości a jak się już nie ma siły to trzeba się zatrzymać albo zmienić i nie można grać hojraka bo nie ważne co inni powiedzą ŻYCIE I ZDROWIE JEST WAŻNIEJSZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były pracownik MIRO napisał:
pomyślcie co możemy zrobić by zamiast się kłócić to pamiętać by nie popełnić błędu jak Mariusz, by jego bezsensowna śmierć nie poszła na marne. by kosztem własnego zdrowia nie starać się za wszelką cenę zadowolić kogoś takiego jak wielki "Z"
nie histeryzuj. zawsze moze byc tak, ze nie ty, ale ten z naprzeciwka zasnie i wyskoczy ci na czolowke. przykre to, ale "co ma wisiec nie utonie". wyswiechtane "Bog tak chcial" dalo tutaj o sobie znac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~rozalka olaboga~ napisał:
nie histeryzuj. zawsze moze byc tak, ze nie ty, ale ten z naprzeciwka zasnie i wyskoczy ci na czolowke. przykre to, ale "co ma wisiec nie utonie". wyswiechtane "Bog tak chcial" dalo tutaj o sobie znac.
zakażmy w ogóle jazdy samochodami po drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Czy żona Mariusza ma na imię Monika?,bo nie wiem czy o tego samego czlowieka mam na myśli.[*]
Zona św.Mariusza ma na imię Bożena "Bonia" Mariusz spoczywaj w pokoju.[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~astra~ napisał:
<!--quoteo(post=317809:date=19.07.2010, 22:51:03:name=~rozalka olaboga~)-->
CYTAT(~rozalka olaboga~ @ 19.07.2010, 22:51:03) <{POST_SNAPBACK}>
<!--quotec-->nie histeryzuj. zawsze moze byc tak, ze nie ty, ale ten z naprzeciwka zasnie i wyskoczy ci na czolowke. przykre to, ale "co ma wisiec nie utonie". wyswiechtane "Bog tak chcial" dalo tutaj o sobie znac.<!--QuoteEnd-->
<!--QuoteEEnd--> zakażmy w ogóle jazdy samochodami po drogach
Dać im rowery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na rowerze tez mozna sie niezle zalatwic, heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
ale na rowerze tez mozna sie niezle zalatwic, heh.
ale nie zabić siebie i kogoś jeszcze reklamują że 50=życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezla predkosc jak na rower, zwlaszcza pod gorke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam takie pytanie trochę odbiegające od Waszych przepychanek słownych. Na którym cmentarzu jest grób Patryka? (kurczę jak to okropnie brzmi ) Chciałbym się wybrać bo na pogrzebie nie byłem,ale nie wiem gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
niezla predkosc jak na rower, zwlaszcza pod gorke
kobieta bez siodełka jeszcze większą prędkość rozwinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście niesmaczni pisząc w tym temacie takie bzdury!Zastanówcie się trochę może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a slyszalas o off topicach? to wlasnie. naturalna czesc zycia kazdego topica na kazdym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooooo! na wsi neta włączyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...